Droga do sukcesu w marketingu sieciowym

W tym artykule dowiesz się, czym jest marketing sieciowy w praktyce oraz jak go skutecznie wykorzystać. Jak również, dlaczego nie jest to sposób zarabiania pieniędzy dla każdego i jaki jest największy błąd popełniany przez nowe osoby w tej branży? Przedstawię Ci szereg argumentów, z których dowiesz się, dlaczego wiele osób nie ma efektów w tym biznesie. Jedni osiągają w Internecie duże dochody, a inni zmieniają firmy jak rękawiczki i w żadnej im nie idzie. Zacznę może od wyjaśnienia tego pojęcia. Nie będę jednak przepisywał definicji. Odsyłam Cię do niepodważalnego artykułu na ten temat. Przeczytaj kilka krótkich zdań, które znajdują się na Wikipedii o marketingu sieciowym.

Zmień sposób myślenia

revshare revenue share program

sxc.com

Strategia marketingowa i sposób funkcjonowania firmy to zupełnie coś innego niż praca na etacie. Możesz całe życie pracować na kogoś, w jakiej tylko chcesz firmie i nie ma nic w tym złego. Jednak, jeśli chcesz zacząć zarabiać więcej pieniędzy musisz otworzyć się na nowe możliwości, jakie daje internet i budować biznes. Możesz otworzyć własną firmę, jednak jak wiesz wiąże się to z wielkimi kosztami. Sam start będzie Cię kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie mówiąc już o zatrudnieniu pracowników i opłatach z tym związanych.

Dlatego lepiej nawiązać współpracę z firmą, która daje takie możliwości. W internecie nie potrzeba milionów czy dziesiątek tysięcy by wystartować. Tu raczej potrzeba otwartych ludzi, którzy będą się chcieli uczyć i dążyć do wyznaczonych celów. Nikt Cię tu nie zatrudni na umowę o i nie będzie płacił za to, że wykonujesz jakąś pracę. Decydujesz o sobie i swoim sukcesie sam.

Etat nie wystarczy

marketing w internecie na bloguNajpopularniejszy sposób na zarabianie pieniędzy to praca na etacie. Idziesz, pracujesz 8 godzin czy 10 albo 12, od poniedziałku do piątku. Kolejnego miesiąca, zazwyczaj 10-tego otrzymujesz wynagrodzenie. Zastanawiasz się ile na tobie zarobił kierownik, dyrektor czy prezes. Ty niestety nie możesz zarabiać więcej niż oni. Dlatego coraz więcej osób pragnie budować biznes sieciowy. Patrząc z drugiej strony dla każdego znajdzie się tradycyjna praca, nawet za to najmniejsze wynagrodzenie. Warto się nad tym zastanowić, a co jeśli nagle stracisz zwykłą pracę albo firma stanie się niewypłacalna. Jedno źródło dochodu to kiepskie rozwiązanie. Dlatego szukaj innych dróg zarabiania, zaś praca online może być takim zabezpieczeniem.
Jeżeli masz pracę na etacie to pracujesz w piramidzie finansowej dorabiając swoją pracą kierownictwo, administrację, zarząd i prezesa. Nie masz szans na zarabianie większych pieniędzy, niż określoną stawkę, np. za godzinę. Dlatego większość osób na świecie jest skazana na kredyty, zadłużenia itd. Awans jest mało prawdopodobny, pewnie jak się zwolni jakieś stanowisko wyżej to zaraz prezes wkręci tam kogoś z rodziny. Niestety taka jest prawda i współczesne realia. Jak zauważasz praca na etacie nie da Ci możliwości zarabiania większej ilości pieniędzy niż masz na papierku. Tymczasem marketing sieciowy oraz biznes online może skutecznie podnieść Twoje dochody.

Określ swoje cele

inwestowanie pieniędzy w internecie

pixabay.com

Teraz zastanów się czy Ty jesteś osobą, która jest w stanie pracować w marketingu sieciowym. Pomyśl sobie ile pieniędzy da Ci wolność finansową. Czy będzie to 5 000 czy może 20 000 złotych. Każdy z nas ma ustawiony jakiś próg wynagrodzenia, który go satysfakcjonuje.

A co jeśli możesz zarabiać z miesiąca na miesiąc więcej np. o 1000 czy 2000 złotych. Jakby to wpłynęło na twoje życie? Na pewno żadne dodatkowe pieniądze nie zaszkodzą. Zatem czy chcesz pracować w marketingu sieciowym? Jeśli tak, wyznacz sobie cele i zacznij do nich dążyć. Codzienne poświęcanie 1-2 godzin na marketing sieciowy sprawią, że po pewnym czasie staniesz się ekspertem a Twoje dochody będą rosnąć. Systematycznością i uporem pokonasz osoby, które nie zaczęły działać w tym kierunku albo poddały się po kilku pierwszych miesiącach.

Droga do sukcesu w marketingu sieciowym
  • 5.67 / 6 6
12 głosów, średnia: 5.67 (wynik: 94%)

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Kamil napisał(a):

    Dobre stwierdzenie, etat to taka piramida finansowa gdzie pracujemy na kierownictwo, zarząd i prezesa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *