FAQ Zarabianie bez inwestycji

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania przez osoby, z którymi rozpoczynam współpracę i moje odpowiedzi (FAQ). Dowiesz się więcej o szkoleniu; dzięki któremu zarobisz pieniądze skutecznie i bez inwestycji.

1. Czy zapłacę za szkolenie, które pozwoli mi zarabiać?

NIE – Szkolenie jest darmowe. Inwestujesz tylko swój czas w naukę i wykonywanie kolejnych etapów, które otrzymasz na e-mail. 🙂

2. Czy muszę mieć doświadczenie w zarabianiu w Internecie albo własną firmę?

pieniądze zarobione w internecie

NIE – Wystarczy umiejętność obsługi komputera oraz dostęp do Internetu. Wiedzę zdobędziesz w trakcie całego szkolenia. Nie ma konieczności zakładania działalności gospodarczej. Możesz zarabiać jako osoba fizyczna.

3. Ile godzin dziennie muszę pracować, aby zarobić?

Pierwsze pieniądze zarobisz po ukończeniu 4 etapów szkolenia. Zajmuje to około 8 do 10 godzin pracy łącznie, rozłożonych na jeden do maksymalnie dwóch tygodni. Zależnie od tego jak szybko wykonasz przesłane instrukcje. Samodzielnie ustalasz w jakich godzinach pracujesz wykonując etapy szkolenia 🙂

4. Jakie są warunki uczestnictwa w tym projekcie?

  • Ukończone 18 lat i polskie obywatelstwo.
  • Adres do korespondencji na terenie Polski oraz posiadanie dowodu osobistego.

5. Czy ten program jest legalny?

TAK – Serwis finansowy, z którym współpracuje jest legalną firmą zarejestrowaną w Polsce, działającą od 2007r. Właścicielem eBrokerPartner jest Rankomat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Wpisany do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000588980. Numer NIP: 527-27-51-881, REGON: 363096183.

6. Czy zarobię pieniądze bez konieczności polecania?

TAK – Pierwsze pieniądze zarobisz bez sprzedawania i polecania czegokolwiek, kończąc 4 etapy szkolenia.

7. Kiedy otrzymam pierwsze pieniądze?

Twój pierwszy dochód wygenerujesz po ukończeniu wszystkich 4 etapów szkolenia. Wynagrodzenie w programie zostanie rozliczone i zaakceptowane po sprawdzeniu jego poprawności. Co zajmuje od jednego do trzech miesięcy w zależności od danego banku albo firmy z których usług korzystamy. Część pieniędzy będzie więc na Twoim koncie po 1 miesiącu rozliczeniowym, kolejne po 2 i 3 mies.

8. Czy po ukończeniu szkolenia nadal mogę zarabiać?

TAK – Po szkoleniu nadal możesz zarabiać systematycznie wykorzystując zdobytą wiedzę 🙂 Przygotowałem też specjalne szkolenie z Automatyzacji Biznesu. Nauczysz się z niego jak wykorzystać wszystkie możliwości programu i używać narzędzi do jego promocji. Możesz również polecać go innym, aby zarabiać jeszcze bardziej efektywnie.

9. Czy mam obowiązek rozliczania się z Urzędem Skarbowym?

TAK – Z wynagrodzenia w tym programie rozliczasz się samodzielnie z U.S. Jest to przychód z tytułu najmu lub dzierżawy. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej.

Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczania:

  • zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28),
  • zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym.

10. Jak Ty Marcin rozliczasz się z Urzędem Skarbowym?

Rozliczam się w formie zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, czyli stawką 8,5% od przychodu (wynagrodzenia) z tytułu dzierżawy lub najmu. Po otrzymaniu przelewu na konto bankowe robię po prostu przelew zaliczki (8,5% przychodu) do U.S. Każde konto bankowe ma prosty szablon dla takich przelewów.

11. Dlaczego rejestrując się w programie muszę podać swój numer PESEL oraz nr konta bankowego?

  • Twój PESEL jest niezbędny, aby firma mogła wypłacić Ci wynagrodzenie. Uniemożliwia też rejestrację konta w programie na Twoje dane przez inną osobę.
  • Numer konta bankowego jest potrzebny do wypłat zarabianych pieniędzy na Twój rachunek.

12. Czy mam możliwość rezygnacji ze współpracy?

TAK – Masz możliwość rezygnacji ze współpracy w dowolnym momencie, bez żadnych konsekwencji prawnych. Nie kończąc szkolenia nie zarobisz po prostu pieniędzy.

13. Czy zyskam również wiedzę z zakresu finansów, oszczędzania i zarabiania?

inwestycje wzrosty

TAK – Działając w tym systemie poznasz sposób oszczędzania innowacyjną metodą T. Harva Ekera, tzw. system 6 słoików. Poszerzysz swoją wiedzę z zakresu finansów, marketingu i zarabiania w Internecie. Otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych, możliwość dalszego rozwoju i zwiększania poziomu swoich zarobków w kolejnych miesiącach współpracy 🙂

W przypadku dodatkowych pytań służę pomocą. Możesz napisać do mnie wiadomość (zakładka: Kontakt) albo skontaktować się na Facebooku.

FAQ Zarabianie bez inwestycji
  • 5.78 / 6 6
9 głosów, średnia: 5.78 (wynik: 96%)