Pieniądze powinny pracować dla Ciebie

Wielu ludzi pomimo tego, że żyje w cyfrowym społeczeństwie, sposób myślenia ma jeszcze z minionej epoki. Szkoła, rodzice albo znajomi wmawiają im, że niczego w życiu nie osiągną. Powinni posłusznie pracować I działać według utartych schematów. Zarobione pieniądze wydawać w taki sposób, jaki nakazują im reklamy w TV, banki i rząd. To, co zaoszczędzą trzymają na lokacie albo w domowej skrytce.

Zamiast pozwolić środkom finansowym pracować, to wyłącznie oni pracują na pieniądze. Żyją aby spełniać czyjeś cele i marzenia zamiast bogacić się i realizować własne. Mam nadzieję, że nie należysz do tej grupy, ewentualnie masz siłę uwolnić się z takiego ograniczającego „Matrixa”. Pozwolić, aby pieniądze mogły pracować dla Ciebie, wykorzystując możliwości, jakie daje nam internet.

Będziesz zarabiał czy patrzył jak robią to inni?

inwestowanie pieniędzy w internecie

pixabay.com

XXI wiek sprawił, że coraz więcej ludzi zaczyna pracować online. Zarówno w formie pracy zdalnej, jak też zarabiając pieniądze w platformach inwestycyjnych oraz zarobkowych. Rozwój internetu sprawił, że masz możliwość pomnażania swoich pieniędzy jeszcze szybciej. Niezależnie od tego gdzie przebywasz i czym się teraz zajmujesz. Twoje środki finansowe mogą pracować dla Ciebie zainwestowane we właściwy biznes.

Poszerz swoje horyzonty

Przed epoką Internetu powszechnymi formami lokowania pieniędzy były w Polsce książeczki oszczędnościowe znane z czasów PRL. Następnie pojawiły się kolejne produkty bankowe, jak lokaty oraz rachunki oszczędnościowe. Starano się upowszechnić również obligacje skarbowe, choć stopy zwrotu na tych papierach są coraz niższe i nie warte omawiania. Zyski, jaki dają wymienione powyżej formy inwestowania najczęściej nie pokrywają nawet realnej stopy inflacji. Twoje pieniądze zamiast się pomnażać tracą na wartości.
Giełda i fundusze inwestycyjne doprowadziły większość inwestorów do dużych strat finansowych. Warszawska Giełda Papierów Wartościowych (GPW) przeżyła już 4 duże bessy w swojej historii (lata 1994, 2000, 2007, 2015) i kolejne są tylko kwestią czasu. Akcjonariusze patrzyli jak ich pieniądze topnieją w oczach i kursy akcji spadają nie rzadko o 70% i więcej. Spółki bankrutowały zostawiać inwestorów z niczym, zaś wyceny akcji do dziś nie wróciły do poziomów z przed kryzysu. Wielu inwestujących na forach opisuje swoją przygodę z funduszami inwestycyjnymi, które od 2007 roku doprowadziły ich do 50-60% strat i pobrały jeszcze za to prowizję „za zarządzanie”.

Pieniądze mogą pracować dla Ciebie

Z powodu tylu wad tradycyjnych metod inwestowania, tak dynamicznie rozwinął się rynek inwestycji alternatywnych w internecie. Powstały platformy zarobkowe, gdzie inwestorzy mogą zarabiać szybciej i łatwiej, dzięki globalnej sieci. Korzystając z faktu, że wartość reklamy, handlu i samych przedsiębiorstw działających w Internecie rośnie nawet o kilkadziesiąt procent rocznie. Zaś przychody startujących na tym rynku firm mogą rosnąć w skali roku w tempie trzycyfrowym.

Działaj zamiast się ograniczać!

biznes w internecie

stockvault.net

Jeżeli chcesz zarabiać pieniądze w sieci musisz zdać sobie sprawę ze swoich ograniczeń i je pokonać. Ryzyko inwestycyjne istnieje od zawsze i nie ma w 100% bezpiecznych form lokowania kapitału. Jeżeli ktoś chce Ci wmówić że trzymanie pieniędzy w banku, funduszu inwestycyjnym albo innej formie jest w 100% bezpieczne, to zwyczajnie kłamie. Bankowy Fundusz Gwarancyjny ma obecnie aktywa mogące pokryć zaledwie kilka procent wartości ulokowanych przez Polaków środków finansowych w bankach i SKOK-ach.
Ryzykiem musisz nauczyć się zarządzać, tak aby móc świadomie pomnażać swój kapitał. Podejmować odważne decyzje w inwestowaniu, zarabianiu u wyznaczaniu sobie celów. Dlatego przestań się ograniczać i zacznij działać w Internecie!

Pieniądze powinny pracować dla Ciebie
  • 5.69 / 6 6
16 głosów, średnia: 5.69 (wynik: 94%)

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. emilia napisał(a):

    Praca przez internet to nie jedyny pomysł na biznes. Jednak online można zarobić najszybciej i najwięcej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *