Revshare czyli Revenue Share – co to jest?

Zapewne nie raz spotkałeś się z pojęciem Revenue Share, nazywanymi potocznie Revshere. Czym właściwie są te programy? Czy da się na nich zarabiać? Który Revshare warto wybrać? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w poniższym artykule. Dowiesz się więcej o całej branży oraz sposobach zarabiania pieniędzy w Internecie. Najbardziej aktywni i pracowici Internauci uczynili z tych platform podstawowe źródło swoich dochodów.

Definicja Revshare

Revenue Share (Revshare) to programy pozwalające swoim użytkownikom zarabiać w internecie. W zamian za określone działania i zainwestowane w rozwój firmy albo programu pieniądze, możesz czerpać zyski z danego przedsięwzięcia. Przychody mogą pochodzić z usług reklamowych, handlu elektronicznego albo wielu innych dziedzin. Zależnie od tego, w jakiej branży prowadzony jest biznes. Dla wielu użytkowników Revshare to dodatkowe źródło dochodów, które zasila ich budżety. Inwestowanie w Revenue Share może przynosić bardzo duże zyski jednak wiąże się z wyższym ryzykiem.

Internetowe Start-Upy

revshare revenue share program

sxc.com

Branżę Revshare można porównać do młodych, dynamicznie rozwijających się firm potrzebujących zastrzyku kapitału na start. Pieniądze są przeznaczane przez platformę na inwestycje oraz działalność. Użytkownicy po rejestracji w wybranym Revenue Share mogą zakupić pakiet udziałów w danym przedsięwzięciu. Pozwalający na podział osiąganych przez daną firmę albo platformę zysków. Udziały w Revshare mogą mieć postać matryc, paczek reklamowych, depozytów lub innych form lokowania kapitału.
Część zysków może pochodzić z zakupów poleconych przez daną osobę użytkowników w systemie. Większość sprzedawców w sklepach ma prowizję od każdego sprzedanego towaru albo usługi. Podobnie w systemach Revshare osoby polecające mogą mieć określoną prowizję od zakupu albo inwestycji poleconego przez siebie użytkownika.

Ryzyko inwestycyjne

Wiele młodych firm na rynku tradycyjnym, jak i internetowym pomimo dynamicznego startu może nie przetrwać zderzenia z konkurencją. Część internetowych StartUp-ów zarówno z branży Revshare jak i innych modeli biznesowych upadnie. Choć mogą się oczywiście równie dobrze rozwijać przez wiele lat.

Z powodu braku wystarczającej ilości kapitału, zmiany przepisów prawa albo innych zdarzeń losowych w Polsce, co roku kończy działalność kilka tysięcy firm. W praktycznie w każdej branży od budowlanej po internetową. Branża Revenue Share nie jest tutaj wyjątkiem. Pojawiają się na rynku przedsięwzięcia solidne, oparte na silnych fundamentach i sprawdzonym modelu biznesowym. Jak również przedsiębiorcy, którzy przecenili swoje możliwości i nie mają szansy odebrać konkurencji części rynku albo znaleźć na nim swojej niszy.

Zyski z Revshare

zarabianie w internecie dolary

stocks.com

Branża Revshare ma pewną niepodważalną zaletę. Oferuje wysokie stopy zwroty z zainwestowanego kapitału. To cena, jaką te firmy muszą zapłacić swoim inwestorom (zarejestrowanym w platformach użytkownikom) za wyższe ryzyko inwestycyjne. Realne zyski na poziomie kilku a nawet kilkunastu procent miesięczne nie należą do rzadkości. Jednak warto pamiętać, że im wyższy jest oferowany zysk, tym wyższe ryzyko inwestycyjne ponosi inwestor. Choć trzeba przyznać, że takich stóp zwrotu nie dadzą żadne lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i gra na giełdzie.

Wybór właściwego Revenue Share

Cała sztuka polega, więc na wyborze właściwego biznesu. Platformy Revshare, która może rozwijać się długo na rynku generując zyski. Zarówno w początkowym, dynamicznym okresie wzrostu. Kiedy jak każda firma zaczynając od zera notuje bardzo dynamiczne wzrosty przychodów. Jak również w późniejszym okresie, kiedy dalej pozyskuje kapitał, inwestuje i rosnąć może skutecznie zmierzyć się z konkurencją.

Znajdź swojego mentora

Podczas wyboru Revenue Share warto kierować się podpowiedziami osób, która są w tym biznesie dłużej. Zarabiają w takich platformach realne pieniądze. Znaleźć swojego mentora, który skróci proces Twojej nauki i na podstawie doświadczenia pomorze dokonać właściwego wyboru. Doświadczonych inwestorów w tej branży nazywa się liderami. Osoby takie zdają sobie sprawę z ryzyka inwestycyjnego, Potrafią wyłuskać biznesy, które mogą rozwinąć się dynamicznie przynosząc inwestorom przyzwoite stopy zwrotu z zainwestowanych środków.

Skorzystaj z mojej wiedzy

wiedza i doświadczenie w zarabianiu w internecie

flickr.com

Zapisując się w danym Revshare z mojego polecenia możesz liczyć na wsparcie merytoryczne. Pamiętaj, że sama rejestracja jest nie zobowiązująca i darmowa. Opis biznesów Revenue Share, w których możesz zarabiać razem ze mną znajdziesz na moim blogu.

Pamiętaj jednocześnie, że Revshare to nie lokata bankowa. Jest ryzyko utraty zainwestowanych środków, podobnie jak na giełdzie albo w funduszu inwestycyjnym. Jednak zysk z takich inwestycji może być znacznie większy niż w przypadku tradycyjnych form lokowania pieniędzy.

Revshare czyli Revenue Share – co to jest?
  • 5.71 / 6 6
17 głosów, średnia: 5.71 (wynik: 95%)

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. konga napisał(a):

    Branża RevShare staje się modna, co pozwala na uzyskiwanie wysokich zarobków 🙂 Trzeba tylko działać zamiast stać z boku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *